Banner
Ana sayfa > Ürünler >> Açık / kapalı Izgara Güneş Sistemi

Ev Uygulamaları için Yüksek Gçlü Güneş Sistemi

Ev Uygulamaları için Yüksek Gçlü Güneş Sistemi

Ürün ayrıntıları

model FL-SHS01 FL-POWER-3500VA 24V FL-POWER-5000VA 48V
Güneş enerjisi Poly150w / 18V * 4 adet Poly250w / 30v * 4 adet Poly250w / 30v * 9pcs
JEL Derin Döngüsü Pili 200AH / 12V * 1 adet 200AH / 12V * 2 adet 200AH / 12V * 4 adet
kontrolör PWM 30A12V * 1 adet MPPT 60A 24V * 1 adet MPPT 60A 48V * 2adet
Tam güç 1920W 3840W 7680W
Inverter 1500VA 12V * 1 adet 3500VA 24V * 1 adet 5000VA 48V * 1 adet
Pil Kutusu Boş Tek kutuda 2 adet pil Tek kutuda 4 adet pil

Kısa Tanıtım


High Power Solar System

Güneş enerjisi sistemi, yeni bir tür enerji tasarrufu sağlayan ve çevre dostu bir sistemdir. Güneş ışığını elektriğe dönüştürmek için PV modülleri kullanan bir sistemdir. PV modülü, denetleyici, akü ve invertörden oluşur. Özellikle bazı uzak ve güç dengesiz alanlarda kullanılır.
Güneş enerjisi PV sistemleri, konut, sanayi, tarım, hayvancılık vb. Gibi geniş bir uygulama yelpazesine uygun çok güvenilir ve temiz bir elektrik kaynağıdır.
Güneş enerjisi sistemi çoğunlukla elektrik kesintisi durumunu elektriksiz, insanlar yaşayan ya da elektrik sorunu çözmek için ev elektrikli ev aletleri ve ofis ekipmanlarının her çeşidini sürmek için kullanılır


Ana AvantajlarıHigh Power Solar System

1. Tüm sistemlerde LCD dijital ekran vardır. (Sistem çalışma durumu, örneğin sistem voltajı, sistem gücü, şarj akımı vb. Görebilirsiniz)
2. Tüm sistemlerde AC ve DC çıkışı vardır ve yedekleme için AC şarj cihazı işlevi de vardır.
3. Elektrik kapalıyken, otomatik olarak geçebilir ve yükü çalıştırmak için pil gücünden yararlanabilirsiniz. Üzerindeki güç aynı zamanda otomatik olarak değişebilir ve aynı zamanda şarj edilen pille aynı anda ana güç (elektrikli / elektrik jeneratörü) kullanabilir.
4. İnverter saf sinüs dalgalı inverterdir, hava akışı gibi endüktif yükleri çok düzgün şekilde yükleyebilir.
5. Her bir bileşen kendisini korumak için tek yongalı algılama özelliğine sahiptir (Aşırı gerilim koruması, düşük voltaj alarmı, aşırı yük koruması, aşırı ısı koruması, kısa devre koruması, vb.)

6. Seçenek için pil, sistemde kullanabileceğiniz birçok türde pil vardır, yalnızca pilimizi kullanmıyor.
7. Felicitysolar güneş enerjisi sistemi, konfigürasyonu kolaylıkla güncelleyebilir, sorunuza göre size profesyonel bir tavsiye sunacağız.
8. Kolay yükleme, dosyalarınızı ve verilerinizi size sağlayacaktır.
9. Yüksek kaliteli güneş enerjisi sistemi, profesyonel teknoloji ve diğer şirketlerden daha fazla fonksiyon ile Rekabetçi fiyat.
10. Güvenli ve güzel, mühendisimiz sistemi profesyonel bir teknoloji ile tasarladı.
11. Uzun ömürlü, sorunsuz ve sistem bileşenleri yüksek kalite nedeniyle bakım yok.


Ürün Açıklaması


High Power Solar System

(1) Güneş pili modülü

Güneş modülleri büyük bir bölüm, aynı zamanda en yüksek güneş enerjisi sistemi bileşenlerinin değeri, rolü, güneşin ışın enerjisini DC güce dönüştürmektir.

(2) Güneş Şarj Regülatörü

Rolü, gücü ayarlamak ve kontrol etmek, pil şarjını en üst düzeye çıkarmak ve bir pil şarj koruması, aşırı deşarj koruma etkisi oynayan "PV Kontrol Cihazı" olarak da bilinen Solar Charge Controller. Büyük bir sıcaklık farkı yerleştirin, güneş kontrolörü sıcaklık dengeleme işlevine sahip olmalıdır.

(3) Pil

Başlıca görevi, yük gündüz elektriğinin gece veya yağmurlu olmasını sağlamak için pil enerji depolama yöntemidir.

(4) Pil Kutusu ve Telleri

Pil kutusu, pilin depolanması ve kullanılması için yararlıdır. Ve güneş enerjisi sistemi için özel PV telleri seçiyoruz.

(5) Şebeke dışı invertörler

Şebekeden bağımsız invertör, off-grid güç sisteminin ana bileşenidir, AC yükü için doğru akımın alternatif akıma dönüştürülmesinden sorumludur. Güç istasyonunun uzun süreli istikrarlı çalışmasını sağlamak için fotovoltaik enerji üretim sisteminin genel performansını artırmak için invertör performansı çok önemlidir.


SSS

S: Nasıl bir güneş enerjisi sistemi seçebilirim?

C: Toplam elektrik talebiniz (veya 'yük') tesisatçı tarafından hesaplanabilir. Onlara ışıkların, aletlerin vb. Gibi bilgileri vermeniz gerekecektir. Ardından, gereksiniminize göre sizin için uygun olanı hesaplayabiliriz.

S: Hangi tür güneş enerjisi sistemleri var?
C: ızgara kapalı ve şebekeye bağlanan iki tür güneş sistemi vardır. Yerleşim yerlerinde sıklıkla bulunan şebeke bağlantı sistemlerinde, ev evden ihtiyaç duyduğu enerjiden daha fazla enerji sağlıyorsa, evden veya elektrik şebekesine doğrudan bir inverter vasıtasıyla güneş enerjisi sağlayın. Şebeke dışı sistemler, ayrıca bağımsız bir sistem olarak adlandırılırlar, genellikle uzaktaki alanlarda, güç kaynağı hatlarından uzakta veya tedarikin güvenilmez olduğu yerde çalışırlar. Sistem tarafından üretilen elektrik genellikle kısmi şarj ve deşarjın tekrarlanması için uygun derin devirli pillerden oluşan bir pil bankasında saklanır.
S: Tek başına bir güneş enerjisi sistemini nasıl kurabilirim?
C: Felicitysolar güneş enerjisi sistemi kurulumu kolaydır, sizin için bağlantı şemasını sağlayabiliriz.
S: Alınan güneş enerjisi miktarını ne etkileyebilir?
C: Mevcut güneş enerjisinin gücü, yılın zamanına, günün saatine ve üretim noktasının enlemesine bağlı. Oluşan enerji miktarı, havadaki toz ve su buharı miktarı ve bulut miktarı tarafından daha da etkilenebilir.

S: Ne tür piller alıyorsunuz?
C: Felicitysolar pil, kurşun asit pilinden daha iyi, derin çevrimsiz bakımlı GEL pilidir.
S: Güneş enerjisi sistemi için garanti nedir?
C: 2 yıl garanti veriyoruz.
S: Ödeme şartları nedir?
A: T / T, L / C, batı birliği, paypal, ticaret garantisi veya nakit; Mevduat için% 30, sevkıyattan önce bakiye% 70.
S: Teslim süresi nedir?
C: Ödemeyi aldıktan sonra 3 işgünü stokta. Stok alınmadı, ödemeyi aldıktan sonra 20 iş günü.Ev uygulamaları için toptan yüksek güçlü güneş sistemi, önde gelen açma / kapama ızgaralı güneş sistemi üreticilerinden ve tedarikçilerinden birinden düşük fiyata Çin'de yapmak istiyor musunuz? Böyle bir fabrika ile üretilen FLYING IŞIK her zaman hizmetinizdedir.

Sorgulama