Banner
Ana sayfa > Ürünler

LED yüksek defne ışık konut

Ürün ayrıntıları

SSS:

Q: Ne kadar ömrü LED yüksek defne armatür AC doğrudan ile teknoloji kullanıyor?

A: AC direkt sürüş teknolojisi sayesinde, LED Armatür ömrünü etkileyen anahtarlama güç kaynağı ortadan kaldırır. Ayrıca enerji depolama birimleri (elektrolitik kapasitörler, transformers, vb) ve yüksek akım güç aygıtları (örneğin güç transistör, ECEK transistörler, vb) kaydeder. Sonuç olarak, bu sürüş kaybı azaltır ve güç verimliliği artırır. Sürüş ömrü gerçekten bu LED boncuk eşleştirebilirsiniz. İyi soğutucu yönetim sistemi altında LED yüksek koyu lamba ömrü tamamen 50000 saat elde edebilirsiniz ve üstü.

Q: LED yüksek aydınlatma AC ile direkt sürüş teknolojisi olmayan izole, Bay Yani bu güvenli?

A: Hangi güç kaynakları değiştirme'yi düşük güç LED yüksek defne ışıklar piyasadaki çoğu sigara izole topoloji kullanın. Sonuçta, izole anahtarlama güç kaynağı nispeten verimlilik, boyutu daha büyük ve daha pahalı giderleri düşüktür.

Ayrıca, %100 bizim AC doğrudan sürüş yüksek defne ışık Emanet standardına uygun ve izolasyon testi güçlendirmek.

Q: Senin AC doğrudan sürüş yüksek defne aydınlatma ışını titreme açısından piyasa tarafından kabul edilebilir?

A: Bugüne kadar 100 Hz ışın titreme insan vücudu için zararlı olduğuna dair kanıt yok işte. Ürünlerimiz tüm Japonya ve bize LED standart geçmiş. Ayrıca, aynı zamanda elektrolitik kapasitörler ekleyen ve CCC, geçti no-titreme çözüm var CE Belgelendirme.

==================================================================================

Bizim çekirdek yetkinlik

1. ürün çekirdek teknolojisi

A. Basit, gerçekten enerji tasarruflu ve dayanıklı:

Basit ve düşük maliyet:

Hiçbir anahtarlama güç kaynağı, sürücü ve güç kutusu kurulumu Kaydet.

Gerçekten enerji tasarruflu ve dayanıklı:

Normal LED aydınlatma ile karşılaştırıldığında, bizim AC doğrudan sürüş LED yüksek bölmesi varsa daha yüksek ışık verimliliği, daha yüksek güç faktörü, daha yüksek optik dönüşüm oranı, mevcut ve daha uzun yaşam süresi çalışma daha az Lümen amortisman (LD) daha düşük.

%3 Lümen amortisman yıl başı az % 20 daha az olan Lümen amortisman 8 yıl. Biz gerçekten yeşil ve enerji tasarruflu!

B. Güvenli, güvenilir ve garanti

Tüm yüksek defne ışık geniş gerilim aralığı olarak ve OPC (A5ırı Gerilim koruma devre) ile voltaj dalgalanması ve farklı bölgelerde uyum için tasarlanmıştır.

Bizim LED yüksek defne armatür kontröllü gök gürültüsü ve dalgalanma önlemek için sigorta aşırı akım ve aşırı sıcaktan korumak için vardır. Yalıtım termal film kaçağı önlemek için. Ve hepsi geçti CE, UL, CCC, RoHS FCC sertifikasyonunu!

Sıcaklık artışı kontrolünü: 40 ° C, ECEK transistör ve IC ayrı ayrı için monte

IC kararlı çalışmasını sağlamak.

Garanti: 5 yıl

C. AC doğrudan küresel tek ajan teknoloji CA'lar tarafından sürüş.

D. Endüstri eğilim: AC doğrudan sürüş LED yüksek bay geri dönüşü olmayan bir eğilim, bu kesinlikle yakın gelecekte piyasadaki ana ürün haline gelecek!


Sorgulama