Banner
Ana sayfa > Ürünler

LED Yüksek Bordür Isı Emici

Ürün ayrıntıları

SSS:

S: AC direkt sürüş teknolojisine sahip LED yüksek bölmeli armatürün ömrü nasıl?

C: AC direkt sürüş teknolojisi sayesinde, LED armatürün ömrünü etkileyen anahtarlama güç kaynağını ortadan kaldırır. Ayrıca, enerji depolama ünitelerinden (örneğin, elektrolitik kapasitörler, transformatörler, vb.) Ve yüksek akımlı güç cihazlarından (örneğin, güç transistörleri, MOS transistörler, vs.) tasarruf sağlar. Sonuç olarak, sürüş kaybını azaltır ve güç verimliliğini arttırır. Sürüş ömrü gerçekten LED boncuklarınki ile eşleşebilir. İyi bir ısı emici yönetim sistemi altında, LED yüksek bölmeli armatürlerin ömrü tamamen 50000 saat ve üzeri seviyede olabilir.

S: AC direkt sürüş teknolojisine sahip LED High Bay lambası izole değildir, bu yüzden güvenli mi?

C: Anahtarlamalı güç kaynakları olan düşük güçlü LED yüksek ayna ışıklarının çoğu izole olmayan topoloji kullanıyor. Sonuçta, izole edilmiş anahtarlama güç kaynağı, verimlilik bakımından nispeten daha düşük, daha büyük boyutta ve daha masraflı masraflar içeriyor.

Buna ek olarak, AC direkt sürüşü yüksek bölme ışıklarımızın% 100'ü güvenlik standartlarını karşılamakta ve yalıtım testini güçlendirmektedir.

S: AC direkt sürüşlü yüksek bölmeli armatürünüz, ışın titreşimi açısından piyasada kabul edilebilir mi?

C: Bugüne kadar, 100Hz ışın titreşiminin insan vücuduna zararlı olduğunun kanıtı yoktur. Ürünlerimiz tüm Japonya ve ABD standart LED geçti. Ayrıca, elektrolitik kondansatörleri artıran ve CCC, CE sertifikasına sahip hiç flicker çözümümüz yok.

================================================== ================================

Temel Yetkinliklerimiz

1.Teknik platform

CAS (Çin Bilimler Akademisi), USTC (Çin Bilim Üniversitesi ve Teknoloji Üniversitesi) ve USTC'nin İleri Teknoloji Enstitüsü tarafından desteklenen EPC'nin yüksek enerji verimi modüllerine G13 teknik çözümünü mükemmel şekilde entegre ettik.

2.Ürün Temel Teknolojisi

A. Basit, Gerçekten Enerji Verimli ve Nazik:

Basit ve düşük maliyet:

Hiçbir anahtarlama güç kaynağı, sürücü ve güç kutusunun kurulumunu kaydedin.

Gerçekten Enerji Verimli ve Nazik:

Normal LED aydınlatma armatürleriyle karşılaştırıldığında, AC direkt sürüşlü LED yüksek bölme, daha yüksek aydınlatma verimi, daha yüksek güç faktörü, daha yüksek optik dönüşüm oranı, daha düşük işletme ömrü ve daha düşük çalışma ömrü ve daha düşük lümen amortismanı (LD) içerir.

Yılda% 3'ten az lümen amortismanı ve 8 yılda% 20'den az lümen amortismanı var. Gerçekten yeşil ve enerjiyle verimli!

B. Güvenli, Güvenilir ve Garanti

Tüm yüksek bölme ışıkları, voltaj dalgalanmalarını ve farklı bölgeleri uyarlamak için geniş voltaj aralığı ve OPC (aşırı gerilim koruma devresi) ile tasarlanmıştır.

Yüksek aydınlatma lambası armatürümüz, şimşek ve dalgalanmaları önlemek için varistörlere, aşırı akım ve aşırı ısınmaya karşı sigortaya sahiptir. Sızıntıyı önlemek için ısıl film yalıtımı. Ve hepsi CE, CCC, RoHS, UL, FCC sertifikasyonunu geçti!

Sıcaklık Artışının Kontrolü: 40 ° C, MOS transistör ve IC ayrı olarak monte edilir.

IC kararlı çalışmasını sağlayın.

Garanti: Beş yıl süreyle

CAS tarafından AC direkt sürüş teknolojisinin global tek aracı

D. Sanayi Eğilimi: AC direkt sürüş LED yüksek bölmesi geri dönüşsüz bir trenddir, yakın gelecekte piyasada kesinlikle ana ürün haline gelecektir!


Çin'de önde gelen LED Yüksek Körfezli Ek Parçaları üreticilerinden ve tedarikçilerinden birinde düşük fiyata yapılan toptan liderliğindeki yüksek bölmeli ısı emici istiyor musunuz? Böyle bir fabrikayla üretilen FLYING IŞIK her zaman hizmetinizdedir.

Sorgulama