Ana sayfa > Hakkımızda > şirket Profili

IMG_0769IMG_0769

Uçan Aydınlatma, yol aydınlatması, bina aydınlatması, peyzaj aydınlatması ve bahçe aydınlatması projelerini kapsayan güneş ve led aydınlatma pazarında deneyimli bir üreticidir. Flying Lighting dış aydınlatma projeleri için bir dizi hizmet sunmaya kendini adamıştır.


Hizmette ilk olarak üretimde ve müşteride kalite yönelimi ilkesine bağlı olarak Flying Flying, yüzlerce mühendislik dış mekan aydınlatma projesini başarıyla tamamladı ve 800 milyon satış hacmine ulaştı. Hızlı gelişimi için, Flying aydınlatma sadece müşteriler ve üçüncü şahıslar arasında büyük ün kazanmayı değil, aynı zamanda ondan öğrenenleri de kazandı.


Yüzlerce kalifiye işçi, güçlü Ar-Ge ekibi ve işletmede modern yönetimiyle Flying Lighting, geleneksel fabrikadan yüksek teknoloji modern üreticisine dönüşümünü başarıyla tamamladı. olgun akıllı aydınlatma sistemimizi ve ilgili ürünlerimizi yayınladık. Yüksek kaliteli ürünler ve ileri teknoloji geliştiren straticgic'in önümüzdeki on yıl için bir rehber olacağı konusunda ısrar ediyoruz.


Bilimlerin geleceği yarattığına inanıyoruz. Başından sonuna kadar geleceğe kadar kaliteli ürünler üretmek için ısrar ediyoruz. Şüphesiz ki işinizi kolaylaştıracak iyi fiyat ve üst düzey hizmet de müşterimize sağlanacaktır!