Banner
Ana sayfa > Hakkımızda


330701206778938148.jpg

Çin'in önde gelen dış aydınlatma üreticisi Flying Lighting, güçlü teknoloji avantajımıza bağlı olarak yenilikçi bir marka olmayı hedeflemektedir.

Bilim geleceği yaratacak. 2015'te Uçan Aydınlatma, Çin'deki Bilim ve Teknoloji Akademisi (CAS) ile Çin'deki en yüksek bilim ve teknoloji düzeyini temsil eden stratejik bir işbirliği ilişkisi kurdu. 2016 başlarında Uçan Aydınlatma yeni ürün AC DIRECT DRIVING İLE YÜKSEK BAY LIGHT LED yayınladı. LED AC DIRECT DRIVING'in yeni özel teknolojisi doğrudan CAS'dan geliyor ve LED aydınlatma endüstrisinde bir trend yaratıyor. 2016 yılında sokak aydınlatması üreten ve geliştiren deneyime sahip olan Flying Lighting, 2016 yılında akıllı sokak lambası ve revalent sistemini yayınladı. teknoloji ve bol deneyim dünya çapında çok fazla fuco çekiyor.


Işık kenti Guzhen Kasabasında 3000 M2 ve iki outlet mağazası bulunan bir fabrikamız var. Toplamda 200-300 işçi, 15-20 Ar-Ge personeli ve 20'den fazla pazarlama elemanı. Bir ISO9001 ve ISO 14001 kuruluşu olan Flying Lighting, hem yurtiçi hem de yurtdışı müşterilere yüksek kaliteli, güvenilir ve yeşil LED dış mekan ışıkları sağlar.

Uçan Aydınlatma LED yüksek bay ışıkları, güneş sokak ışıkları, LED sokak lambaları, Çin tarzı lambalar, Manolya lambaları, LED peyzaj ışıkları, LED bahçe ışıkları, bitki büyüme lambaları ve LED peyzaj aydınlatma çözümleri de dahil olmak üzere kapsamlı bir LED yelpazesini kapsamaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışı çok mutlu müşterilerimiz için sürekli genişleyen bir listeye sahibiz. Aslında, benzersiz özelliklerin gerekli olduğu büyük projeler için OEM ve ODM siparişlerine mümkün olan en kısa zamanda bir adım atıyoruz.